ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

Klient  ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie Madness Fashion produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży:

Otrzymany produkt należy odesłać na adres: Madness Fashion ul. Glówna 50, 96-321 Żabia Wola wraz z wypełnionym formularzem zwrotu załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia wraz z paragonem.

Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do nas za pobraniem lub paczkomatami.

Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu.

REKLAMACJA

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru:

Otrzymany produkt należy odesłać na adres: Madness Fashion ul. Główna 50, 96-321 Żabia Wola wraz z wypełnionym formularzem załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia oraz z z paragonem.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami.

Każdy zwracany produkt powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny - pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, Sklep Madness Fashion zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.

Madness Fashion ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

W OBU PRZYPADKACH:

1.Wypełnij formularz zwrotu / reklamacji dołączony do przesyłki  

2. Zapakuj produkt, do paczki dołącz uzupełniony formularz zwrotu / reklamacji. Pamiętaj o tym, aby ubrania były odpowiednio zapakowane, tak, aby w trakcie dostawy nie doszło do uszkodzenia i zabrudzenia.

3. Zaadresuj paczkę na nasz adres:

MADNESS FASHION

UL. GŁÓWNA 50

96-321 ŻABIA WOLA

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć